• Ataşehir Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@harmansahnakliyat.com
444 2 863

7/24 Çağrı Noktası

0536 674 97 55

Mobil İletişim

0533 434 61 23

Mobil İletişim

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Nakliyat firması seçerken pek çok şeye dikkat edilmesi eşyaların güvenliği açısından çok iyi olacaktır. Özellikle ofis taşımacılığı sırasında meydana gelebilecek hasarların büyük maddi kayıplara yol açabileceği düşünülürse bu özelliklerin önemi daha da artmaktadır. Nakliyat firmasının seçimi sırasında ilk olarak filoya dikkat edilmelidir. Filoda yer alan araçların kaliteli ve sağlam gözükmesi eşyaların güvenliği hakkında da bilgi sahibi olunmasına olanak sağlamaktadır. Filoda yer alan araçlar eğer eskiyse başka bir şirket tercih edilmelidir. Bunun dışında firmaların müşteri hizmetlerinin ne kadar ilgili olduğuna da dikkat edilmesi gerekir. Çünkü firma temsilcilerinin müşteri ile kurdukları iletişim, nakliyat sırasındaki iletişimin nasıl olacağına dair büyük bir ipucu vermektedir. Ofis taşımacılığı yaptıracak olan kişilerin özellikle dikkat etmesi gereken kriterlerden biri sigortalamadır. Sigortalama tüm eşyaların maddi değerlerinin garanti altına alınmasını sağlamaktadır. Bu sayede eşyalar zarar görse dahi maddi karşılığı sigorta şirketi tarafından ödenmektedir. Firmamız Harmanşah Evden Eve nakliyat olarak İstanbul şehrinde hizmet vermekte olan ve tüm bu özelliklere sahip olan bir nakliyat firmasıdır.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı

Bir şehirden başka bir şehre ofisini taşıtmak isteyen müşterilerimiz, firmamızdan hizmet alabilmektedir. Kurumlar ya da kişiler telefon numaramızdan bize ulaşarak hangi şehirlere hizmet verdiğimizi öğrenebilir. Firmamız Ataşehir ofis taşımacılığı sırasında paketleme ve ambalajlama için ekstra özen göstermektedir. Bu gösterilen özen, taşınacak olan eşyaların üst seviyede bir güvenlikle nakliye edilmesine yardımcı olur. Şehirler arası yapılan taşımalarda şoförlerimiz sürekli olarak müşteri ve şirket ile irtibat halindedir. Buna bağlı olarak müşterilerimizin yok yere telaş yapması önlenmektedir. Firmamızın yaptığı nakliyat işlemleri sonrasında eşya aktarımının hızlı bir şekilde tamamlanması için asansörler kullanılmaktadır.

İstanbul Ofis Taşımacılığı ; Asansörlü Nakliyat İle Eşya Aktarımı

İstanbul gibi büyük şehirlerde bulunan iş merkezleri genellikle yüksek katlı olmaktadır. Bu yüksek katlı binalara eşya aktarımının gerçekleştirilebilmesi için asansörlerden yardım alınması gerekmektedir. Şirketimiz İstanbul ofis taşımacılığı asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde eşya aktarımının gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Bu hizmetimizden yararlanmak isteyen kişi ya da kurumlar bize telefon numaramızdan ya da internet sitemizden ulaşabilir.