• Ataşehir Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • info@harmansahnakliyat.com
444 2 863

7/24 Çağrı Noktası

0536 674 97 55

Mobil İletişim

0533 434 61 23

Mobil İletişim

Evde Eve Nakliyat

Evde Eve Nakliyat

Evde Eve Nakliyat

Evden Eve nakliyat eşya taşıma ihtiyacı bulunan kişilerin gözdesi durumunda bulunan nakliyat işlemi aslında çok basit prensiplere dayanan, ancak pratiğe döküldüğünde birçok ayrıntılı çalışmayı da beraberinde getiren bir hizmettir. Bu hizmet esasında bir ekip çalışmasına ihtiyaç duymaktadır. Fotoğraflanma işlemlerinin yapılmasından tutun, ambalajlama ve yükleme hatta eşya yerleştirme işlemlerine kadar titiz bir ekip çalışması olmadığı sürece müşterilerin evlerini sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde taşıyabilmekte mümkün değildir.

Evde Eve Nakliyat Firmaları

Firmamız nakliyecilik alanın da uzun bir süredir hizmet vermektedir. Müşterilerinin bu alandan talepleri konusunda derin bir bilgi ve birikim sahibi olan firmamız, ayrıca çalışanlarının çalışma disiplinine göstermiş olduğu önem sayesinde diğer nakliyat firmalarından bir adım önde olmayı ve daha tercih edilebilir duruma gelmeyi başarmış bulunmaktadır. Sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat hizmeti sırasında bizden alacağınız hizmetler arasında, ücretsiz expertiz, ambalajla, yükleme, asansörlü taşıma, eşya sigortalama, montaj ve demontaj ile birlikte eşya yerleştirme hizmetleridir.

Eşya Yerleştirme Hizmeti Nedir? 

Evden eve nakliyat hizmetimiz sırasında, eşyalarınızın sizin yerleştirmiş olduğunuz haldeki konumları tek tek fotoğraflanmaktadır. Yeni evinize taşınan eşyalar bu fotoğraflara bakılarak aynı sizin düzeninize göre yerleştirilmektedir. Elbette ki bu yerleştirmeler üzerinde değişiklikler yapabilmeniz mümkündür. Nakliyat işlemi sırasında çalışanlarımıza istek ve taleplerinizi kolay bir şekilde ileterek daha doğru ve isteğinize yakın bir çalışma ile eşyalarınızı taşıtma olanağına sahipsiniz.